Voor de Raad van Commissarissen van Stek zijn wij op zoek naar een betrokken toezichthouder met vastgoed ervaring
Raad van Commissarissen
De Raad van Commissarissen (RvC) van Stek bestaat uit vijf personen, waarvan twee commissarissen zijn benoemd op voordracht van de huurdersorganisatie(s). De kernopdracht van de RvC is toezicht houden op de strategische doelstellingen, de volkshuisvestelijke en maatschappelijke prestaties en op de financiële continuïteit van Stek. Daarnaast staat de RvC de bestuurder met raad en advies bij, treedt zij op als werkgever voor de bestuurder.
Er ontstaan er twee vacatures binnen de Raad van Commissarissen van Stek:
- Een commissaris met profiel Vastgoedontwikkeling en Vastgoedbeheer
- Een commissaris met profiel Bedrijfsvoering, ICT en digitalisering
Gelet op de gewenste samenstelling van de RvC worden vrouwen nadrukkelijk uitgenodigd om te reageren.
Profiel Vastgoedontwikkeling en Vastgoedbeheer
Stek staat voor een grote opgave qua bouwen en heeft nog flinke stappen te zetten in verduurzaming van de woningvoorraad.
Voor dit profiel zoeken wij bij voorkeur een kandidaat die:
- bekend is met exploitatie, (her)ontwikkeling en realisatie van vastgoed;
- inzicht heeft in het algemene functioneren van de (regionale) woning- en vastgoedmarkt en de samenwerking met (markt-) partijen die daarin opereren;
- bewezen ervaring heeft met investeringsbeslissingen en projecten kan beoordelen op financiële haalbaarheid en risico’s;
- beschikt over kennis van portefeuillebeleid en assetmanagement;
- een opvatting heeft over duurzaamheid;
- ervaring heeft met aan- en uitbesteding van werkzaamheden en onderhoudscontracten;
- bij voorkeur relevante bestuurlijke- e/o managementervaring heeft.
De kandidaat die wij zoeken is tevens beoogd lid van de auditcommissie van Stek, samen met het lid van de RvC die de portefeuille Financiën en Control beheert.
Reactie en procedure
Het is niet meer mogelijk om te reageren op deze vacature.